Restoranlar

Karmir Resort & Spa’da, Citrine Restaurant ile Türk ve dünya mutfaklarından zengin açık büfe seçenekleri sunulurken, Amethyst A la Carte Restoran İtalyan mutfağına özel keyifli akşamlar vaat ediyor. Geleneksel lezzetlere odaklanan Rubi A la Carte Restoran ise çadır atmosferiyle öğle saatlerinde konuklarına hizmet veriyor. Ayrıca, tatlı ve tuzlu lezzetlerin bulunduğu Sapphire Patisserie ve özel Diyet Büfesi de misafirlere çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Citrine Restaurant

Türk ve dünya mutfaklarının seçkin ve zengin örneklerinin açık büfe olarak sunulduğu restoran; terası ve kapalı oturma alanı ile Karmir Resort & Spa’nın ana restoranı olarak hizmet veriyor.

Hizmet Saatleri

07.00 – 10.00 Kahvaltı

10.00 – 10.30 Geç Kahvaltı

12.30 – 14.00 Öğle Yemeği

19.00 – 21.00 Akşam Yemeği

23.00 – 00.00 Gece Büfesi

Amethyst A la Carte Restoran

İtalyan mutfağından seçkin ve özel lezzetlerin sunulduğu Amethyst A la Carte Restoran, konsepte uygun özel iç dizaynı ile misafirlerine farklı lezzetler eşliğinde keyifli bir akşam geçirme imkan sunuyor.

Restoran, 19.00-21.00 saatleri arasında rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet veriyor.

Rubi A la Carte Restoran

Geleneksel lezzetlerin tadını tatilde de çıkarabilmeniz için tasarlanmış olan çadırda, hazırlanan yiyecek çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz. Konsepte uygun özel iç dizaynı, Osmanlı ve Türk mutfağının zengin örneklerinden oluşan menüsü ile Rubi A la Carte Restoran’da; gözleme, pide ve su böreği gibi lezzetler de sizi bekliyor.

12.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Sapphire Patisserie

Lobi alanında yer alan Sapphire Patisserie, zengin pasta ve kurabiye çeşitleri, sıcak ve soğuk alkolsüz içecek servisi ile 14.00-17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Karmir Mini Büfe

Minik misafirlerin tatilde de sağlıklı beslenmelerini devam ettirebilmeleri için meyve püresi, sebze püresi, süt, kaynar su gibi alternatifleri bebek büfesinden temin edebilirsiniz. Minik misafirlerin de tüm öğünlerini daha rahat ve keyifli hale getirmek için restoranlarda bebek mama sandalyeleri bulunuyor.

Diyet Büfesi

Citrine Restaurant’ta, ana yemek saatlerinde özel bir köşede hizmet veriyor.

Barlar

Karmir Resort & Spa’nın farklı atmosferlere sahip barları, keyifli bir tatilin vazgeçilmez parçalarıdır. Pearl Beach Bar sahil bölümünde hafif içecek ve atıştırmalıklar sunarken, Quartz Snack Bar havuz başında öğle yemeği seçenekleri ile konuklara hizmet verir. Diamond Bar gün boyu içecek servisi sunarken, Aquamarine Bar havuz başında zengin içecek seçenekleriyle dinlendirici bir atmosfer sunar. Barlarımızda alkollü içecek servisi 18 yaş altına yapılmaz, ekstra ücretli alkollü içecekler tesis konsepti dışındadır.

Karmir Resort & Spa Hotel - Pearl Beach Bar

Pearl Beach Bar

Pearl Beach Bar, her gün saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında soğuk içecek ve atıştırmalıklar ile sahil bölümünde hizmet veriyor.

Quartz Snack Bar

Havuz başından ayrılmak istemeyen misafirler için zengin öğle yemeği alternatifleri ile Quartz Snack Bar, 13.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Karmir Resort & Spa Hotel - Diamond Bar

Diamond Bar

Gün boyu içecek servisi ile hizmetinizde olan Diamond Bar, tatilinize renk katacak Karmir Resort mekanlarından birisi…

Karmir Resort & Spa Hotel - Aquamarine Bar

Aquamarine Bar

Havuz başı keyfinizi zengin içecek menüsüyle şenlendiren Aquamarine Bar, Karmir Resort & Spa tatilinizde uğrak mekanlarınızdan birisi olacak. Bar, 10.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Uyarılar

Tüm restoran ve barlarda alkollü ve alkolsüz içecek servisleri kadehle yapılıyor.

A la carte restoranlar rezervasyonlu olup, haftanın 6 günü kuver ücreti alınarak hizmet veriyor.

Tesisin içecek konsepti haricindeki tüm alkollü ithal içecekler ücretli olarak sunuluyor.

18 yaş altı misafirlere alkollü içecek servisi yapılmıyor.

Minibar giriş gününde dolduruluyor, sonraki günlerde su ilave ediliyor.